NOVINKY

arr3Vítejte v našem novém e-shopuATELIÉR WALDA pro Vás připravuje nový e-shop ve kterém budete moci zakoupit kožené oblečení ve stylu...

KONTAKT

Ateliér Walda
Broumovská 46
547 01 Náchod - Babí
tel: + 420 608 622 715
napište nám
Navštivte náš Ateliér,kde si můžete kožené
oblečení a doplňky na moto vyzkoušet.

O NÁS
ATELIÉR WALDA - chopper oblečení

ATELIÉR WALDA - kožené moto oblečení

Ateliér Walda se již 15 let specializuje na výrobu a prodej originálních kožených oděvů, opasků a doplňků. Jeho předností je splnit nároky svých zákazníků. Nyní jsme pro Vás otevřeli i tento e-shop.

Kožené oblečení na chopper a western oblečení

V našem e-shopu máte možnost zakoupit kožené bundy, kožené kalhoty, kožený korzet, vestu na motocykl chopper nebo oblečení ve westernovém stylu.

Chopper doplňky

Nabízíme kožené moto doplňky na chopper jako jsou opasky, kožené nápojáky, zápěstníky, brašny na choper atd. Dále nabízíme široký sortiment dalšího zboží pro motorkáře: trička, mikiny, korzety, šátky atd.

Kožené oděvy na míru - výroba kožených oděvů a doplňků

Abyste se cítili v koženém oděvu příjemně a neomezoval Vás v pohybu, měl by Vám padnout přímo na tělo. Naše modely jsou ušity v omezeném počtu, nebo je možné ušít  kožené oděvy a doplňky na míru.  Vyrábíme z kvalitních usňových materiálů - například přírodní, hladká nebo broušená teletina a kozina o tloušťce od 0,6-1,2 mm.

Kožené oděvy jsou měkce zpracované, a tím zaručují příjemný pocit nošení.

Odstíny kůže jsou různé: černé, grafit, hnědé, červené, atd. Zákazník má možnost si vybrat z mnoha druhů kování, kovových doplňků a zdrhovadel. 

ATELIÉR WALDA Vám nabízí originální oblečení ve stylu chopper a western, které si v běžných prodejnách nekoupíte, a tím máte možnost si vytvořit svůj osobní styl.

Navštívit nás můžete po telefonické domluvě v našem ateliéru. Na mapě nás naleznete zde.

Těšíme se na Vás, Martina a Zdeněk

 

ATELIÉR WALDA

YTZiZj